VÝSTAVA TITANIC

V úterý 5. března se žáci vydali na exkurzi do Brna, jejímž cílem bylo zhlédnout výstavu "TITANIC". Před osmou hodinou vyjížděl od školy autobus plný natěšených žáků směr Výstaviště Brno. Po příjezdu následovala svačinka a uložení věcí do šatny. Každý žák dostal pracovní list a vlastního audioprůvodce. Celou výstavu si pak pečlivě všichni prošli, pozorovali vystavené předměty ve vitrínách, poslouchali informace z audioprůvodce, sbírali razítka do pracovního listu. Na konci pak za pečlivou práci dostali sladkou odměnu. Nechyběla ani návštěva obchůdku se suvenýry a společné focení. Výstava všechny zaujala. I tak jsme se museli s Titanicem rozloučit a vyrazit zpět do školy, kde na nás čekal chutný oběd. Fotografie najdete ve fotoalbu.