PROJEKT RECYKLOHRANÍ - BATERKOŽROUTI

PROJEKT  RECYKLOHRANÍ

Děti 5. třídy se v letošním školním roce pustily s chutí do druhého kreativního úkolu s názvem „Vytvořte BATERKOŽROUTA“. Spolu s paní učitelkou a paní asistentkou rozvinuly svou fantazii a představivost a vytvářely sběrné nádoby na použité baterie. A nejen tak ledajaké! Pomocí šicího stroje, který přinesla paní učitelka, si vyráběly látkové slepičky s vtipnou vizáží. A tak se stříhalo, šilo a někdy i páralo. Výsledné výrobky však stály za to, i když některé děti držely jehlu v rukou úplně poprvé. Děkujeme za skvělý nápad i jeho realizaci. Fotografie látkových slepiček najdete ve fotoalbu.

Dále děkujeme dětem a jejich rodičům za odevzdávání použitých baterií a drobného elektrozařízení, které nám přinášíte do školy. Jen bychom vás chtěli poprosit, abyste baterie vkládali do připravené kartonové krabice, a nikoli do červeného kontejneru.

img-20190118-wa0003.jpg

img-20190118-wa0010.jpg