LOUČÍME SE SE ŠKOLNÍM ROKEM

V pondělí 25. června se od 16:00 hodin konalo v areálu školní zahrady a školního hřiště rozloučení se školním rokem 2017/2018. Pro děti byly připraveny úkoly v duchu kouzelnické školy. Děti tak na jednotlivých stanovištích musely plnit rozmanité úkoly - čarovaly a předváděly kouzla, hledaly mizející předměty, rozpoznávaly stíny předmětů, lovily míče z pavoučích sítí a plnily další úkoly, které prověřily jejich šikovnost, postřeh a zručnost. Za zdárné splnění všech úkolů a odevzdání vyplněné karty je čekala zasloužená odměna. Nechyběla ani dvě ohniště, kde si všichni mohli opéct špekáček. Počasí se vydařilo, atmosféra byla velmi příjemná. Děkujeme všem za příjemně strávené odpoledne a podvečer a těšíme se na další společná setkání. Fotky z akce najdete ve fotoalbu.

dscn0174.jpg

dscn0180.jpg