DEN DĚTÍ NA KOZÍ FARMĚ V DRYSICÍCH

Dne 1. 6. 2018 se žáci 3. B třídy a 5. třídy vydali do Drysic na kozí farmu paní Zuzany Moučkové. Děti měly možnost nejenom kozy vidět, ale mohly si je pohladit, podojit. Paní Moučková jim rovněž ukázala, jak pracuj se psy, kteří jí pomáhají udržet kozy pohromadě, případně je zahání do výběhu. Potom jsme se šli podívat do sýrárny, kde se vyrábí produkty z kozího mléka, děti dostaly občerstvení (nejenom sýrové). Nakonec jsme všichni společně zhlédli ostatní zvířata z jejího chovu či farmy. Dopoledne jsme tedy strávili v přírodě se zvířaty, děti se dozvěděly spoustu zajímavostí. Snad bude p. Moučková aspoň pro některé z nás příkladem ve své píli a odhodlání jít za svým snem.

Touto cestou bychom rádi p. Moučkové poděkovali za její ochotu a vstřícnost, s jakou nás přijala a popřáli jí hodně pracovních úspěchů a splnění dalších přání a snů.